Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Inhoud
- 273 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €645.000 tot €745.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2027
Van Hallstraat 9 B is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Hallstraat 9 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
0.3 km**EEN RUIM, LICHT EN GOED ONDERHOUDEN APPARTEMENT MET GROOT TERRAS EN EXTERNE BERGING. ERFPACHT AFGEKOCHT TOT 2075.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Hallstraat 9 B ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerstaatsman is €458.000. Dat komt neer op circa €5.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Hallstraat 9 B is een bovenwoning van 90 m² in de wijk Westerstaatsman. De buurt telt 1.776 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.281 inwoners per km².
Van Hallstraat 9 B is een bovenwoning in Westerstaatsman, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Hallstraat 9 B heeft 90 m² woonoppervlakte en 273 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Westerstaatsman ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Hallstraat 9 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Van Hallstraat 9 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Westerstaatsman in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Van Hallstraat 9 B in Westerstaatsman bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Hallstraat 9 B: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.8 km.