Bovenwoning De Kempenaerstraat 8 2 Amsterdam

De Kempenaerstraat 8 2, 1051 CN Amsterdam

39 m² Bouwjaar 1916 2 kamers 1 slaapkamers Label E

De Kempenaerstraat 8 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
39 m²
Inhoud
129 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor De Kempenaerstraat 8 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Kempenaerstraat 8 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
180.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
311.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2785 Inwoners
1815 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1776 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Westerstaatsman
36% Koopwoningen
28.281 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Kempenaerstraat 8 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over De Kempenaerstraat 8 2

Wat is de geschatte woningwaarde van De Kempenaerstraat 8 2?

De prijsindicatie voor De Kempenaerstraat 8 2 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerstaatsman is €458.000. Dat komt neer op circa €11.744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Kempenaerstraat 8 2 zich tot de wijk Westerstaatsman?

De Kempenaerstraat 8 2 is een bovenwoning van 39 m² in de wijk Westerstaatsman. De buurt telt 1.776 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Kempenaerstraat 8 2?

De Kempenaerstraat 8 2 is een bovenwoning in Westerstaatsman, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Kempenaerstraat 8 2 vergeleken met de buurt?

De Kempenaerstraat 8 2 heeft 39 m² woonoppervlakte en 129 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Westerstaatsman ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Kempenaerstraat 8 2 en wat betekent dat?

De Kempenaerstraat 8 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-06-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Kempenaerstraat 8 2?

De Kempenaerstraat 8 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Westerstaatsman?

De wijk Westerstaatsman in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerstaatsman?