Woningdetails
- Type
- Maisonnette (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Inhoud
- 748 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €1.505.000 tot €1.755.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2027
Radarweg 324 is een maisonnette (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Radarweg 324
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.4 kmENGLISH BELOW*** PRACHTIG LUXUEUZE MAISONNETTE WONING!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Radarweg 324 ligt rond €1.505.000 tot €1.755.000. De gemiddelde woningwaarde in Sloterdijk Stationskwartier is €197.000. Dat komt neer op circa €912 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRadarweg 324 is een maisonnette (appartement) van 216 m² in de wijk Sloterdijk Stationskwartier. De buurt telt 806 woningen. Daarvan is 3% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.185 inwoners per km².
Radarweg 324 is een maisonnette (appartement) in Sloterdijk Stationskwartier, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Radarweg 324 heeft 216 m² woonoppervlakte en 748 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Sloterdijk Stationskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Radarweg 324 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.94 kg/jaar.
Radarweg 324 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Sloterdijk Stationskwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 3% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.
Vanuit Radarweg 324 in Sloterdijk Stationskwartier bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.5 km.