Bovenwoning (appartement) Lutonhof 397 Amsterdam

Lutonhof 397, 1043 EG Amsterdam

46 m² Bouwjaar 2024 2 kamers 1 slaapkamers Label A++

Lutonhof 397 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
169 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lutonhof 397

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lutonhof 397

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
76.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
17.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
81.3%
CO₂-emissie
14.02 kg/m²

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1010 Inwoners
815 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
806 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Sloterdijk Stationskwartier
3% Koopwoningen
1.185 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lutonhof 397

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lutonhof 397

Wat is de geschatte woningwaarde van Lutonhof 397?

De prijsindicatie voor Lutonhof 397 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Sloterdijk Stationskwartier is €197.000. Dat komt neer op circa €4.283 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lutonhof 397 zich tot de wijk Sloterdijk Stationskwartier?

Lutonhof 397 is een bovenwoning (appartement) van 46 m² in de wijk Sloterdijk Stationskwartier. De buurt telt 806 woningen. Daarvan is 3% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lutonhof 397?

Lutonhof 397 is een bovenwoning (appartement) in Sloterdijk Stationskwartier, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lutonhof 397 vergeleken met de buurt?

Lutonhof 397 heeft 46 m² woonoppervlakte en 169 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Sloterdijk Stationskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lutonhof 397 en wat betekent dat?

Lutonhof 397 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-08-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lutonhof 397?

Lutonhof 397 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sloterdijk Stationskwartier?

De wijk Sloterdijk Stationskwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 3% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sloterdijk Stationskwartier?

Vanuit Lutonhof 397 in Sloterdijk Stationskwartier bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.5 km.