Streetview Notarisappelstraat 39 Amsterdam

Notarisappelstraat 39, 1036 LB Amsterdam

111 m² Bouwjaar 2017 Label A

Notarisappelstraat 39 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
111 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Notarisappelstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Notarisappelstraat 39

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.59
CO₂-emissie
2516.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2690 Inwoners
920 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
840 Woningvoorraad
€685.000 Gem. woningwaarde De Bongerd
63% Koopwoningen
10.384 Inwoners per km²

Locatie van Notarisappelstraat 39

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Notarisappelstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Notarisappelstraat 39?

De gemiddelde woningwaarde in De Bongerd is €685.000. Dat komt neer op circa €6.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Notarisappelstraat 39 zich tot de wijk De Bongerd?

Notarisappelstraat 39 is een woonhuis van 111 m² in de wijk De Bongerd. De buurt telt 840 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Notarisappelstraat 39?

Notarisappelstraat 39 is een woonhuis in De Bongerd, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Notarisappelstraat 39 vergeleken met de buurt?

Notarisappelstraat 39 heeft 111 m² woonoppervlakte. In De Bongerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Notarisappelstraat 39 en wat betekent dat?

Notarisappelstraat 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-06-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2516.13 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Bongerd?

De wijk De Bongerd in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Bongerd?

Vanuit Notarisappelstraat 39 in De Bongerd bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Bongerd?

Zorg en onderwijs in de buurt van Notarisappelstraat 39: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 2.1 km.