Bovenwoning (appartement) Galastraat 297 Amsterdam

Galastraat 297, 1036 LA Amsterdam

59 m² Bouwjaar 2020 2 kamers 1 slaapkamers Label A+++

Galastraat 297 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Galastraat 297

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Galastraat 297

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
48.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
9.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
85.5%
CO₂-emissie
9.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2690 Inwoners
920 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
840 Woningvoorraad
€685.000 Gem. woningwaarde De Bongerd
63% Koopwoningen
10.384 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Galastraat 297

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Galastraat 297

Wat is de geschatte woningwaarde van Galastraat 297?

De prijsindicatie voor Galastraat 297 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in De Bongerd is €685.000. Dat komt neer op circa €11.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Galastraat 297 zich tot de wijk De Bongerd?

Galastraat 297 is een bovenwoning (appartement) van 59 m² in de wijk De Bongerd. De buurt telt 840 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Galastraat 297?

Galastraat 297 is een bovenwoning (appartement) in De Bongerd, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Galastraat 297 vergeleken met de buurt?

Galastraat 297 heeft 59 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In De Bongerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Galastraat 297 en wat betekent dat?

Galastraat 297 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-01-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Galastraat 297?

Galastraat 297 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Bongerd?

De wijk De Bongerd in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Bongerd?

Vanuit Galastraat 297 in De Bongerd bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 3.6 km.