Tussenwoning Annabellaweg 23 Amsterdam

Annabellaweg 23, 1036 KR Amsterdam

146 m² Bouwjaar 2013 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Annabellaweg 23 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 106 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
487 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€860.000 tot €960.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Annabellaweg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Annabellaweg 23

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2690 Inwoners
920 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
840 Woningvoorraad
€685.000 Gem. woningwaarde De Bongerd
63% Koopwoningen
10.384 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Annabellaweg 23

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Annabellaweg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Annabellaweg 23?

De prijsindicatie voor Annabellaweg 23 ligt rond €860.000 tot €960.000. De gemiddelde woningwaarde in De Bongerd is €685.000. Dat komt neer op circa €4.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Annabellaweg 23 zich tot de wijk De Bongerd?

Annabellaweg 23 is een tussenwoning van 146 m² in de wijk De Bongerd. De buurt telt 840 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Annabellaweg 23?

Annabellaweg 23 is een tussenwoning in De Bongerd, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Annabellaweg 23 vergeleken met de buurt?

Annabellaweg 23 heeft 146 m² woonoppervlakte en 487 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In De Bongerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Annabellaweg 23 en wat betekent dat?

Annabellaweg 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Annabellaweg 23?

Annabellaweg 23 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in De Bongerd?

De wijk De Bongerd in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Bongerd?

Vanuit Annabellaweg 23 in De Bongerd bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 3.6 km.