Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Inhoud
- 294 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Keratellastraat 3 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 137 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keratellastraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
7.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Keratellastraat 3 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Dat komt neer op circa €8.530 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeratellastraat 3 is een woonhuis van 83 m² in de wijk Kadoelen. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.125 inwoners per km².
Keratellastraat 3 is een woonhuis in Kadoelen, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Keratellastraat 3 heeft 83 m² woonoppervlakte en 294 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kadoelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keratellastraat 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-06-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4682.82 kg/jaar.
Keratellastraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Kadoelen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Keratellastraat 3 in Kadoelen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keratellastraat 3: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.1 km.