Streetview Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 Amsterdam

Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33, 1035 TJ Amsterdam

98 m² Bouwjaar 1992 4 kamers Label B

Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
88 m²
Inhoud
255 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1090 Inwoners
455 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
444 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Twiske-Oost
55% Koopwoningen
5.960 Inwoners per km²

Locatie van Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33?

De prijsindicatie voor Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 ligt rond €170.000 tot €220.000. De gemiddelde woningwaarde in Twiske-Oost is €482.000. Dat komt neer op circa €4.918 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 zich tot de wijk Twiske-Oost?

Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Twiske-Oost. De buurt telt 444 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.960 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33?

Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 is een woonhuis in Twiske-Oost, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 vergeleken met de buurt?

Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 heeft 98 m² woonoppervlakte en 255 m³ inhoud. Het perceel is 88 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Twiske-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 en wat betekent dat?

Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33?

Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Twiske-Oost?

De wijk Twiske-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twiske-Oost?

Vanuit Gebroeders A. en B. Wolfswinkelweg 33 in Twiske-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.