Streetview Pieter A. van Heijningestraat 21 Amsterdam

Pieter A. van Heijningestraat 21, 1035 SV Amsterdam

90 m² Bouwjaar 1990 Label A

Pieter A. van Heijningestraat 21 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en een perceel van 90 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
90 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pieter A. van Heijningestraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter A. van Heijningestraat 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.15
CO₂-emissie
2916.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1090 Inwoners
455 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
444 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Twiske-Oost
55% Koopwoningen
5.960 Inwoners per km²

Locatie van Pieter A. van Heijningestraat 21

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pieter A. van Heijningestraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter A. van Heijningestraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Twiske-Oost is €482.000. Dat komt neer op circa €5.356 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter A. van Heijningestraat 21 zich tot de wijk Twiske-Oost?

Pieter A. van Heijningestraat 21 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Twiske-Oost. De buurt telt 444 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.960 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter A. van Heijningestraat 21?

Pieter A. van Heijningestraat 21 is een woonhuis in Twiske-Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pieter A. van Heijningestraat 21 vergeleken met de buurt?

Pieter A. van Heijningestraat 21 heeft 90 m² woonoppervlakte. Het perceel is 90 m². In Twiske-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter A. van Heijningestraat 21 en wat betekent dat?

Pieter A. van Heijningestraat 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2916.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Twiske-Oost?

De wijk Twiske-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twiske-Oost?

Vanuit Pieter A. van Heijningestraat 21 in Twiske-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.