Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Kamers
- 5
Johannes J. Glasweg 11 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 134 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Johannes J. Glasweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
7.3 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Johannes J. Glasweg 11 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Twiske-Oost is €482.000. Dat komt neer op circa €3.825 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohannes J. Glasweg 11 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Twiske-Oost. De buurt telt 444 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.960 inwoners per km².
Johannes J. Glasweg 11 is een woonhuis in Twiske-Oost, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Johannes J. Glasweg 11 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 134 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Twiske-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Johannes J. Glasweg 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Johannes J. Glasweg 11 heeft 5 kamers.
De wijk Twiske-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Johannes J. Glasweg 11 in Twiske-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Johannes J. Glasweg 11: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.9 km.