Woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) Landsmeerderdijk 44 Amsterdam

Landsmeerderdijk 44, 1035 PX Amsterdam

171 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Landsmeerderdijk 44 is een woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Woonboot, vrijstaande woning (waterwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
171 m²
Inhoud
562 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.210.000 tot €1.460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Landsmeerderdijk 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landsmeerderdijk 44

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
130.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.3%
CO₂-emissie
27.85 kg/m²

Tuin
Ja (414.0 m²)
Tuin type
Voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2475 Inwoners
950 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Kadoelen
71% Koopwoningen
2.125 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Landsmeerderdijk 44

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Landsmeerderdijk 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Landsmeerderdijk 44?

De prijsindicatie voor Landsmeerderdijk 44 ligt rond €1.210.000 tot €1.460.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Dat komt neer op circa €4.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landsmeerderdijk 44 zich tot de wijk Kadoelen?

Landsmeerderdijk 44 is een woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) van 171 m² in de wijk Kadoelen. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.125 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landsmeerderdijk 44?

Landsmeerderdijk 44 is een woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) in Kadoelen, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Landsmeerderdijk 44 vergeleken met de buurt?

Landsmeerderdijk 44 heeft 171 m² woonoppervlakte en 562 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kadoelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landsmeerderdijk 44 en wat betekent dat?

Landsmeerderdijk 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Landsmeerderdijk 44?

Landsmeerderdijk 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 414 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kadoelen?

De wijk Kadoelen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadoelen?

Vanuit Landsmeerderdijk 44 in Kadoelen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.