Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 92 m²
Landsmeerderdijk 36 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en een perceel van 92 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Landsmeerderdijk 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
7.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Landsmeerderdijk 36 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Dat komt neer op circa €3.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLandsmeerderdijk 36 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Kadoelen. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.125 inwoners per km².
Landsmeerderdijk 36 is een woonhuis in Kadoelen, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Landsmeerderdijk 36 heeft 184 m² woonoppervlakte. Het perceel is 92 m². In Kadoelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Landsmeerderdijk 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Kadoelen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Landsmeerderdijk 36 in Kadoelen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Landsmeerderdijk 36: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.1 km.