Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 295 m²
- Inhoud
- 534 m³
- Kamers
- 6
Landsmeerderdijk 28 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 295 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Landsmeerderdijk 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
7.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Landsmeerderdijk 28 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Dat komt neer op circa €4.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLandsmeerderdijk 28 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Kadoelen. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.125 inwoners per km².
Landsmeerderdijk 28 is een woonhuis in Kadoelen, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Landsmeerderdijk 28 heeft 152 m² woonoppervlakte en 534 m³ inhoud. Het perceel is 295 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kadoelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Landsmeerderdijk 28 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Landsmeerderdijk 28 heeft 6 kamers.
De wijk Kadoelen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Landsmeerderdijk 28 in Kadoelen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Landsmeerderdijk 28: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.1 km.