Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 330 m²
- Inhoud
- 440 m³
- Kamers
- 5
Kadoelenweg 352 A is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 330 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kadoelenweg 352 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
7.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Kadoelenweg 352 A ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Dat komt neer op circa €3.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKadoelenweg 352 A is een woonhuis van 186 m² in de wijk Kadoelen. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.125 inwoners per km².
Kadoelenweg 352 A is een woonhuis in Kadoelen, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kadoelenweg 352 A heeft 186 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 330 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Kadoelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kadoelenweg 352 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Kadoelenweg 352 A heeft 5 kamers.
De wijk Kadoelen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Kadoelenweg 352 A in Kadoelen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kadoelenweg 352 A: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Kadoelen: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €550.000 tot €650.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Kadoelenweg 352 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kadoelen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1906, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen