Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
Kadoelenweg 346 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en een perceel van 195 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kadoelenweg 346
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
7.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Kadoelenweg 346 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Dat komt neer op circa €8.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKadoelenweg 346 is een woonhuis van 80 m² in de wijk Kadoelen. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.125 inwoners per km².
Kadoelenweg 346 is een woonhuis in Kadoelen, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kadoelenweg 346 heeft 80 m² woonoppervlakte. Het perceel is 195 m². In Kadoelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kadoelenweg 346 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Kadoelen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Kadoelenweg 346 in Kadoelen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kadoelenweg 346: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Kadoelen: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €390.000 tot €440.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.