Hoekwoning Kadoelenweg 274 Amsterdam

Kadoelenweg 274, 1035 NP Amsterdam

170 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Kadoelenweg 274 is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
170 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Ligging
on_quiet_road, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kadoelenweg 274

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kadoelenweg 274

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.36
CO₂-emissie
7928.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2475 Inwoners
950 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Kadoelen
71% Koopwoningen
2.125 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kadoelenweg 274

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kadoelenweg 274

Wat is de geschatte woningwaarde van Kadoelenweg 274?

De gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Dat komt neer op circa €4.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kadoelenweg 274 zich tot de wijk Kadoelen?

Kadoelenweg 274 is een hoekwoning van 170 m² in de wijk Kadoelen. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.125 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kadoelenweg 274?

Kadoelenweg 274 is een hoekwoning in Kadoelen, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kadoelenweg 274 vergeleken met de buurt?

Kadoelenweg 274 heeft 170 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kadoelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kadoelenweg 274 en wat betekent dat?

Kadoelenweg 274 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-01-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 7928.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kadoelenweg 274?

Kadoelenweg 274 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kadoelen?

De wijk Kadoelen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadoelen?

Vanuit Kadoelenweg 274 in Kadoelen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.