2-onder-1-kapwoning Kadoelenweg 173 B Amsterdam

Kadoelenweg 173 B, 1035 NE Amsterdam

120 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Kadoelenweg 173 B is een 2-onder-1-kapwoning in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 675 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
675 m²
Inhoud
454 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, by_water, sheltered_position, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kadoelenweg 173 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kadoelenweg 173 B

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2475 Inwoners
950 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Kadoelen
71% Koopwoningen
2.125 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kadoelenweg 173 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kadoelenweg 173 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Kadoelenweg 173 B?

De prijsindicatie voor Kadoelenweg 173 B ligt rond €935.000 tot €1.185.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Dat komt neer op circa €5.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kadoelenweg 173 B zich tot de wijk Kadoelen?

Kadoelenweg 173 B is een 2-onder-1-kapwoning van 120 m² in de wijk Kadoelen. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.125 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kadoelenweg 173 B?

Kadoelenweg 173 B is een 2-onder-1-kapwoning in Kadoelen, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kadoelenweg 173 B vergeleken met de buurt?

Kadoelenweg 173 B heeft 120 m² woonoppervlakte en 454 m³ inhoud. Het perceel is 675 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kadoelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kadoelenweg 173 B en wat betekent dat?

Kadoelenweg 173 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kadoelenweg 173 B?

Kadoelenweg 173 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kadoelen?

De wijk Kadoelen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadoelen?

Vanuit Kadoelenweg 173 B in Kadoelen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.