Bovenwoning (appartement) Noorder Valdeur 5 Amsterdam

Noorder Valdeur 5, 1035 KA Amsterdam

72 m² Bouwjaar 1994 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Noorder Valdeur 5 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noorder Valdeur 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorder Valdeur 5

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, eco-bouw, gedeeltelijk dubbel glas, geen spouw, grotendeels dubbelglas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd en voorzetramen

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2535 Inwoners
1040 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
981 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Twiske-West
66% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noorder Valdeur 5

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Noorder Valdeur 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorder Valdeur 5?

De prijsindicatie voor Noorder Valdeur 5 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Twiske-West is €553.000. Dat komt neer op circa €7.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorder Valdeur 5 zich tot de wijk Twiske-West?

Noorder Valdeur 5 is een bovenwoning (appartement) van 72 m² in de wijk Twiske-West. De buurt telt 981 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorder Valdeur 5?

Noorder Valdeur 5 is een bovenwoning (appartement) in Twiske-West, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noorder Valdeur 5 vergeleken met de buurt?

Noorder Valdeur 5 heeft 72 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Twiske-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorder Valdeur 5 en wat betekent dat?

Noorder Valdeur 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-09-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorder Valdeur 5?

Noorder Valdeur 5 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Twiske-West?

De wijk Twiske-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twiske-West?

Vanuit Noorder Valdeur 5 in Twiske-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 1.5 km.