Eengezinswoning, tussenwoning Noorder Valdeur 20 Amsterdam

Noorder Valdeur 20, 1035 KA Amsterdam

96 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Noorder Valdeur 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 119 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noorder Valdeur 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorder Valdeur 20

Tuin
Ja (56.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2535 Inwoners
1040 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
981 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Twiske-West
66% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noorder Valdeur 20

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Noorder Valdeur 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorder Valdeur 20?

De prijsindicatie voor Noorder Valdeur 20 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Twiske-West is €553.000. Dat komt neer op circa €5.760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorder Valdeur 20 zich tot de wijk Twiske-West?

Noorder Valdeur 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 96 m² in de wijk Twiske-West. De buurt telt 981 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorder Valdeur 20?

Noorder Valdeur 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Twiske-West, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noorder Valdeur 20 vergeleken met de buurt?

Noorder Valdeur 20 heeft 96 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Twiske-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorder Valdeur 20 en wat betekent dat?

Noorder Valdeur 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-09-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorder Valdeur 20?

Noorder Valdeur 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Twiske-West?

De wijk Twiske-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twiske-West?

Vanuit Noorder Valdeur 20 in Twiske-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 1.5 km.