Eengezinswoning, tussenwoning Lange Vonder 88 Amsterdam

Lange Vonder 88, 1035 JZ Amsterdam

94 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Lange Vonder 88 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 93 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
93 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan water, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lange Vonder 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Vonder 88

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
90.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2535 Inwoners
1040 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
981 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Twiske-West
66% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Vonder 88

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lange Vonder 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Vonder 88?

De prijsindicatie voor Lange Vonder 88 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Twiske-West is €553.000. Dat komt neer op circa €5.883 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Vonder 88 zich tot de wijk Twiske-West?

Lange Vonder 88 is een eengezinswoning, tussenwoning van 94 m² in de wijk Twiske-West. De buurt telt 981 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Vonder 88?

Lange Vonder 88 is een eengezinswoning, tussenwoning in Twiske-West, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lange Vonder 88 vergeleken met de buurt?

Lange Vonder 88 heeft 94 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Het perceel is 93 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Twiske-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Vonder 88 en wat betekent dat?

Lange Vonder 88 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Vonder 88?

Lange Vonder 88 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Twiske-West?

De wijk Twiske-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twiske-West?

Vanuit Lange Vonder 88 in Twiske-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 1.5 km.