Streetview Narwalstraat 15 Amsterdam

Narwalstraat 15, 1035 JE Amsterdam

136 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Narwalstraat 15 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 101 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
101 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Narwalstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Narwalstraat 15

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1360 Inwoners
585 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
548 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Walvisbuurt
70% Koopwoningen
5.624 Inwoners per km²

Locatie van Narwalstraat 15

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Narwalstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Narwalstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Walvisbuurt is €504.000. Dat komt neer op circa €3.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Narwalstraat 15 zich tot de wijk Walvisbuurt?

Narwalstraat 15 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Walvisbuurt. De buurt telt 548 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.624 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Narwalstraat 15?

Narwalstraat 15 is een woonhuis in Walvisbuurt, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Narwalstraat 15 vergeleken met de buurt?

Narwalstraat 15 heeft 136 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 101 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Walvisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Narwalstraat 15 en wat betekent dat?

Narwalstraat 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Narwalstraat 15?

Narwalstraat 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Walvisbuurt?

De wijk Walvisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Walvisbuurt?

Vanuit Narwalstraat 15 in Walvisbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.