Streetview Butskopweg 18 Amsterdam

Butskopweg 18, 1035 HV Amsterdam

148 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Butskopweg 18 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 272 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
272 m²
Inhoud
504 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Butskopweg 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Butskopweg 18

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1360 Inwoners
585 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
548 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Walvisbuurt
70% Koopwoningen
5.624 Inwoners per km²

Locatie van Butskopweg 18

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Butskopweg 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Butskopweg 18?

De gemiddelde woningwaarde in Walvisbuurt is €504.000. Dat komt neer op circa €3.405 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Butskopweg 18 zich tot de wijk Walvisbuurt?

Butskopweg 18 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Walvisbuurt. De buurt telt 548 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.624 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Butskopweg 18?

Butskopweg 18 is een woonhuis in Walvisbuurt, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Butskopweg 18 vergeleken met de buurt?

Butskopweg 18 heeft 148 m² woonoppervlakte en 504 m³ inhoud. Het perceel is 272 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Walvisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Butskopweg 18 en wat betekent dat?

Butskopweg 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-08-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Butskopweg 18?

Butskopweg 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Walvisbuurt?

De wijk Walvisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Walvisbuurt?

Vanuit Butskopweg 18 in Walvisbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.