Eengezinswoning, tussenwoning Dwergvinvisstraat 44 Amsterdam

Dwergvinvisstraat 44, 1035 HP Amsterdam

113 m² Bouwjaar 1991 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Dwergvinvisstraat 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
83 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, Aan water, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dwergvinvisstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dwergvinvisstraat 44

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1360 Inwoners
585 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
548 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Walvisbuurt
70% Koopwoningen
5.624 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dwergvinvisstraat 44

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dwergvinvisstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Dwergvinvisstraat 44?

De prijsindicatie voor Dwergvinvisstraat 44 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Walvisbuurt is €504.000. Dat komt neer op circa €4.460 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dwergvinvisstraat 44 zich tot de wijk Walvisbuurt?

Dwergvinvisstraat 44 is een eengezinswoning, tussenwoning van 113 m² in de wijk Walvisbuurt. De buurt telt 548 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.624 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dwergvinvisstraat 44?

Dwergvinvisstraat 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Walvisbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dwergvinvisstraat 44 vergeleken met de buurt?

Dwergvinvisstraat 44 heeft 113 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 83 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Walvisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dwergvinvisstraat 44 en wat betekent dat?

Dwergvinvisstraat 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-09-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dwergvinvisstraat 44?

Dwergvinvisstraat 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Walvisbuurt?

De wijk Walvisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Walvisbuurt?

Vanuit Dwergvinvisstraat 44 in Walvisbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.