Tussenwoning Potvisstraat 26 Amsterdam

Potvisstraat 26, 1035 HK Amsterdam

90 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Potvisstraat 26 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 104 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
104 m²
Inhoud
311 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Potvisstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Potvisstraat 26

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1360 Inwoners
585 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
548 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Walvisbuurt
70% Koopwoningen
5.624 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Potvisstraat 26

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Potvisstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Potvisstraat 26?

De prijsindicatie voor Potvisstraat 26 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Walvisbuurt is €504.000. Dat komt neer op circa €5.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Potvisstraat 26 zich tot de wijk Walvisbuurt?

Potvisstraat 26 is een tussenwoning van 90 m² in de wijk Walvisbuurt. De buurt telt 548 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.624 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Potvisstraat 26?

Potvisstraat 26 is een tussenwoning in Walvisbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Potvisstraat 26 vergeleken met de buurt?

Potvisstraat 26 heeft 90 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Het perceel is 104 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Walvisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Potvisstraat 26 en wat betekent dat?

Potvisstraat 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-12-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Potvisstraat 26?

Potvisstraat 26 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Walvisbuurt?

De wijk Walvisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Walvisbuurt?

Vanuit Potvisstraat 26 in Walvisbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.