Eengezinswoning, vrijstaande woning Noordhollandschkanaaldijk 24 Amsterdam

Noordhollandschkanaaldijk 24, 1034 ZL Amsterdam

94 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Noordhollandschkanaaldijk 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 426 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
426 m²
Inhoud
353 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Mansarde dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Noordhollandschkanaaldijk 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordhollandschkanaaldijk 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
150.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
118.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.5%
CO₂-emissie
27.74 kg/m²

Tuin
Ja (200.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4165 Inwoners
2075 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Banne-Zuidoost
33% Koopwoningen
8.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordhollandschkanaaldijk 24

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Noordhollandschkanaaldijk 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordhollandschkanaaldijk 24?

De prijsindicatie voor Noordhollandschkanaaldijk 24 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Banne-Zuidoost is €424.000. Dat komt neer op circa €4.511 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordhollandschkanaaldijk 24 zich tot de wijk Banne-Zuidoost?

Noordhollandschkanaaldijk 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 94 m² in de wijk Banne-Zuidoost. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordhollandschkanaaldijk 24?

Noordhollandschkanaaldijk 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Banne-Zuidoost, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordhollandschkanaaldijk 24 vergeleken met de buurt?

Noordhollandschkanaaldijk 24 heeft 94 m² woonoppervlakte en 353 m³ inhoud. Het perceel is 426 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Banne-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordhollandschkanaaldijk 24 en wat betekent dat?

Noordhollandschkanaaldijk 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordhollandschkanaaldijk 24?

Noordhollandschkanaaldijk 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 200 m².

Hoe is de woningmarkt in Banne-Zuidoost?

De wijk Banne-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.