Streetview Buiksloterdijk 442 Amsterdam

Buiksloterdijk 442, 1034 ZJ Amsterdam

64 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Buiksloterdijk 442 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m², een perceel van 108 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €506.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
64 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Buiksloterdijk 442

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buiksloterdijk 442

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

325 Inwoners
145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
148 Woningvoorraad
€506.000 Gem. woningwaarde Marjoleinterrein
49% Koopwoningen
9.971 Inwoners per km²

Locatie van Buiksloterdijk 442

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Buiksloterdijk 442

Wat is de geschatte woningwaarde van Buiksloterdijk 442?

De prijsindicatie voor Buiksloterdijk 442 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Marjoleinterrein is €506.000. Dat komt neer op circa €7.906 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buiksloterdijk 442 zich tot de wijk Marjoleinterrein?

Buiksloterdijk 442 is een woonhuis van 64 m² in de wijk Marjoleinterrein. De buurt telt 148 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.971 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buiksloterdijk 442?

Buiksloterdijk 442 is een woonhuis in Marjoleinterrein, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buiksloterdijk 442 vergeleken met de buurt?

Buiksloterdijk 442 heeft 64 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Marjoleinterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €506.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buiksloterdijk 442 en wat betekent dat?

Buiksloterdijk 442 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-06-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buiksloterdijk 442?

Buiksloterdijk 442 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Marjoleinterrein?

De wijk Marjoleinterrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €506.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marjoleinterrein?