Streetview Buiksloterdijk 354 Amsterdam

Buiksloterdijk 354, 1034 ZG Amsterdam

131 m² Bouwjaar 1959

Buiksloterdijk 354 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en een perceel van 143 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €884.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
143 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Buiksloterdijk 354

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

175 Inwoners
65 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
60 Woningvoorraad
€884.000 Gem. woningwaarde Buiksloterdijk-West
92% Koopwoningen
7.662 Inwoners per km²

Locatie van Buiksloterdijk 354

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Buiksloterdijk 354

Wat is de geschatte woningwaarde van Buiksloterdijk 354?

De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterdijk-West is €884.000. Dat komt neer op circa €6.748 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buiksloterdijk 354 zich tot de wijk Buiksloterdijk-West?

Buiksloterdijk 354 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Buiksloterdijk-West. De buurt telt 60 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.662 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buiksloterdijk 354?

Buiksloterdijk 354 is een woonhuis in Buiksloterdijk-West, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Buiksloterdijk 354 vergeleken met de buurt?

Buiksloterdijk 354 heeft 131 m² woonoppervlakte. Het perceel is 143 m². In Buiksloterdijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €884.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterdijk-West?

De wijk Buiksloterdijk-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €884.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterdijk-West?

Vanuit Buiksloterdijk 354 in Buiksloterdijk-West bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buiksloterdijk-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Buiksloterdijk 354: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buiksloterdijk-West?

Recreatie nabij Buiksloterdijk-West: restaurant (0.8 km), cafe (1.1 km).