Vrijstaande woning Buiksloterdijk 461 Amsterdam

Buiksloterdijk 461, 1034 ZB Amsterdam

131 m² Bouwjaar 2003 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Buiksloterdijk 461 is een vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 250 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €732.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
519 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Buiksloterdijk 461

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buiksloterdijk 461

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

310 Inwoners
130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€732.000 Gem. woningwaarde Buiksloterbreek
95% Koopwoningen
3.985 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Buiksloterdijk 461

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Buiksloterdijk 461

Wat is de geschatte woningwaarde van Buiksloterdijk 461?

De prijsindicatie voor Buiksloterdijk 461 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterbreek is €732.000. Dat komt neer op circa €5.588 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buiksloterdijk 461 zich tot de wijk Buiksloterbreek?

Buiksloterdijk 461 is een vrijstaande woning van 131 m² in de wijk Buiksloterbreek. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.985 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buiksloterdijk 461?

Buiksloterdijk 461 is een vrijstaande woning in Buiksloterbreek, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Buiksloterdijk 461 vergeleken met de buurt?

Buiksloterdijk 461 heeft 131 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Buiksloterbreek ligt de gemiddelde woningwaarde op €732.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buiksloterdijk 461 en wat betekent dat?

Buiksloterdijk 461 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buiksloterdijk 461?

Buiksloterdijk 461 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterbreek?

De wijk Buiksloterbreek in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €732.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterbreek?

Vanuit Buiksloterdijk 461 in Buiksloterbreek bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.