Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 262 m²
- Inhoud
- 417 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Buiksloterbreek 121 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 262 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €732.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Buiksloterbreek 121
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buiksloterbreek is €732.000. Dat komt neer op circa €5.951 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBuiksloterbreek 121 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Buiksloterbreek. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.985 inwoners per km².
Buiksloterbreek 121 is een woonhuis in Buiksloterbreek, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Buiksloterbreek 121 heeft 123 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 262 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Buiksloterbreek ligt de gemiddelde woningwaarde op €732.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Buiksloterbreek 121 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-12-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.66 kg/jaar.
Buiksloterbreek 121 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Buiksloterbreek in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €732.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Buiksloterbreek 121 in Buiksloterbreek bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.