Streetview Buiksloterbreek 21 Amsterdam

Buiksloterbreek 21, 1034 XC Amsterdam

90 m² Bouwjaar 1992 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Buiksloterbreek 21 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 51 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €732.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
51 m²
Inhoud
307 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Buiksloterbreek 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buiksloterbreek 21

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

310 Inwoners
130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€732.000 Gem. woningwaarde Buiksloterbreek
95% Koopwoningen
3.985 Inwoners per km²

Locatie van Buiksloterbreek 21

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Buiksloterbreek 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Buiksloterbreek 21?

De prijsindicatie voor Buiksloterbreek 21 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterbreek is €732.000. Dat komt neer op circa €8.133 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buiksloterbreek 21 zich tot de wijk Buiksloterbreek?

Buiksloterbreek 21 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Buiksloterbreek. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.985 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buiksloterbreek 21?

Buiksloterbreek 21 is een woonhuis in Buiksloterbreek, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Buiksloterbreek 21 vergeleken met de buurt?

Buiksloterbreek 21 heeft 90 m² woonoppervlakte en 307 m³ inhoud. Het perceel is 51 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Buiksloterbreek ligt de gemiddelde woningwaarde op €732.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buiksloterbreek 21 en wat betekent dat?

Buiksloterbreek 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-04-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buiksloterbreek 21?

Buiksloterbreek 21 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterbreek?

De wijk Buiksloterbreek in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €732.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterbreek?

Vanuit Buiksloterbreek 21 in Buiksloterbreek bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.