Streetview Buiksloterbreek 18 Amsterdam

Buiksloterbreek 18, 1034 XC Amsterdam

109 m² Bouwjaar 1993 5 kamers

Buiksloterbreek 18 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 51 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €732.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
51 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Buiksloterbreek 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

310 Inwoners
130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€732.000 Gem. woningwaarde Buiksloterbreek
95% Koopwoningen
3.985 Inwoners per km²

Locatie van Buiksloterbreek 18

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Buiksloterbreek 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Buiksloterbreek 18?

De prijsindicatie voor Buiksloterbreek 18 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterbreek is €732.000. Dat komt neer op circa €6.716 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buiksloterbreek 18 zich tot de wijk Buiksloterbreek?

Buiksloterbreek 18 is een appartement van 109 m² in de wijk Buiksloterbreek. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.985 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buiksloterbreek 18?

Buiksloterbreek 18 is een appartement in Buiksloterbreek, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Buiksloterbreek 18 vergeleken met de buurt?

Buiksloterbreek 18 heeft 109 m² woonoppervlakte. Het perceel is 51 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Buiksloterbreek ligt de gemiddelde woningwaarde op €732.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Buiksloterbreek 18?

Buiksloterbreek 18 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterbreek?

De wijk Buiksloterbreek in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €732.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterbreek?

Vanuit Buiksloterbreek 18 in Buiksloterbreek bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buiksloterbreek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Buiksloterbreek 18: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.7 km.