Maisonnette Bep van Klaverenboulevard 34 Amsterdam

Bep van Klaverenboulevard 34, 1034 WP Amsterdam

101 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Bep van Klaverenboulevard 34 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
335 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bep van Klaverenboulevard 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bep van Klaverenboulevard 34

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
89.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.8%
CO₂-emissie
17.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4165 Inwoners
2075 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Banne-Zuidoost
33% Koopwoningen
8.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bep van Klaverenboulevard 34

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bep van Klaverenboulevard 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Bep van Klaverenboulevard 34?

De prijsindicatie voor Bep van Klaverenboulevard 34 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Banne-Zuidoost is €424.000. Dat komt neer op circa €4.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bep van Klaverenboulevard 34 zich tot de wijk Banne-Zuidoost?

Bep van Klaverenboulevard 34 is een maisonnette van 101 m² in de wijk Banne-Zuidoost. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bep van Klaverenboulevard 34?

Bep van Klaverenboulevard 34 is een maisonnette in Banne-Zuidoost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bep van Klaverenboulevard 34 vergeleken met de buurt?

Bep van Klaverenboulevard 34 heeft 101 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Banne-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bep van Klaverenboulevard 34 en wat betekent dat?

Bep van Klaverenboulevard 34 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-06-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bep van Klaverenboulevard 34?

Bep van Klaverenboulevard 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Banne-Zuidoost?

De wijk Banne-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banne-Zuidoost?