Bovenwoning (appartement) Ibrahim Moustafapad 13 Amsterdam

Ibrahim Moustafapad 13, 1034 WD Amsterdam

87 m² Bouwjaar 1995 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ibrahim Moustafapad 13 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
273 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ibrahim Moustafapad 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ibrahim Moustafapad 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.81 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4165 Inwoners
2075 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Banne-Zuidoost
33% Koopwoningen
8.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ibrahim Moustafapad 13

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ibrahim Moustafapad 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Ibrahim Moustafapad 13?

De prijsindicatie voor Ibrahim Moustafapad 13 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Banne-Zuidoost is €424.000. Dat komt neer op circa €4.874 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ibrahim Moustafapad 13 zich tot de wijk Banne-Zuidoost?

Ibrahim Moustafapad 13 is een bovenwoning (appartement) van 87 m² in de wijk Banne-Zuidoost. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ibrahim Moustafapad 13?

Ibrahim Moustafapad 13 is een bovenwoning (appartement) in Banne-Zuidoost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ibrahim Moustafapad 13 vergeleken met de buurt?

Ibrahim Moustafapad 13 heeft 87 m² woonoppervlakte en 273 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Banne-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ibrahim Moustafapad 13 en wat betekent dat?

Ibrahim Moustafapad 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ibrahim Moustafapad 13?

Ibrahim Moustafapad 13 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Banne-Zuidoost?

De wijk Banne-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banne-Zuidoost?

Vanuit Ibrahim Moustafapad 13 in Banne-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.