Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Inhoud
- 484 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Oosterlengte 30 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oosterlengte 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
6.9 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Banne-Noordoost is €394.000. Dat komt neer op circa €3.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOosterlengte 30 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Banne-Noordoost. De buurt telt 1.467 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.830 inwoners per km².
Oosterlengte 30 is een woonhuis in Banne-Noordoost, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Oosterlengte 30 heeft 114 m² woonoppervlakte en 484 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Banne-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oosterlengte 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-05-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.62 kg/jaar.
Oosterlengte 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Banne-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Oosterlengte 30 in Banne-Noordoost bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oosterlengte 30: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.