Tussenwoning Loefzijde 30 Amsterdam

Loefzijde 30, 1034 KX Amsterdam

113 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Loefzijde 30 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 124 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
443 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Loefzijde 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loefzijde 30

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
107.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3555 Inwoners
1540 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1467 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Banne-Noordoost
31% Koopwoningen
8.830 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loefzijde 30

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Loefzijde 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Loefzijde 30?

De prijsindicatie voor Loefzijde 30 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Banne-Noordoost is €394.000. Dat komt neer op circa €3.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loefzijde 30 zich tot de wijk Banne-Noordoost?

Loefzijde 30 is een tussenwoning van 113 m² in de wijk Banne-Noordoost. De buurt telt 1.467 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.830 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loefzijde 30?

Loefzijde 30 is een tussenwoning in Banne-Noordoost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Loefzijde 30 vergeleken met de buurt?

Loefzijde 30 heeft 113 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Banne-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loefzijde 30 en wat betekent dat?

Loefzijde 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-01-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loefzijde 30?

Loefzijde 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Banne-Noordoost?

De wijk Banne-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banne-Noordoost?

Vanuit Loefzijde 30 in Banne-Noordoost bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.