Eengezinswoning, vrijstaande woning Koopvaardersplantsoen 87 B Amsterdam

Koopvaardersplantsoen 87 B, 1034 KE Amsterdam

170 m² Bouwjaar 2011 5 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Koopvaardersplantsoen 87 B is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
170 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koopvaardersplantsoen 87 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koopvaardersplantsoen 87 B

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4165 Inwoners
2075 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Banne-Zuidoost
33% Koopwoningen
8.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koopvaardersplantsoen 87 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Koopvaardersplantsoen 87 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Koopvaardersplantsoen 87 B?

De prijsindicatie voor Koopvaardersplantsoen 87 B ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Banne-Zuidoost is €424.000. Dat komt neer op circa €2.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koopvaardersplantsoen 87 B zich tot de wijk Banne-Zuidoost?

Koopvaardersplantsoen 87 B is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 170 m² in de wijk Banne-Zuidoost. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koopvaardersplantsoen 87 B?

Koopvaardersplantsoen 87 B is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Banne-Zuidoost, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koopvaardersplantsoen 87 B vergeleken met de buurt?

Koopvaardersplantsoen 87 B heeft 170 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Banne-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koopvaardersplantsoen 87 B en wat betekent dat?

Koopvaardersplantsoen 87 B heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Koopvaardersplantsoen 87 B?

Koopvaardersplantsoen 87 B heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Banne-Zuidoost?

De wijk Banne-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banne-Zuidoost?

Vanuit Koopvaardersplantsoen 87 B in Banne-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.