Bovenwoning (appartement) Koopvaardersplantsoen 51 B Amsterdam

Koopvaardersplantsoen 51 B, 1034 KE Amsterdam

107 m² Bouwjaar 2020 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Koopvaardersplantsoen 51 B is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
107 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
5
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koopvaardersplantsoen 51 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koopvaardersplantsoen 51 B

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4165 Inwoners
2075 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Banne-Zuidoost
33% Koopwoningen
8.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koopvaardersplantsoen 51 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Koopvaardersplantsoen 51 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Koopvaardersplantsoen 51 B?

De prijsindicatie voor Koopvaardersplantsoen 51 B ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Banne-Zuidoost is €424.000. Dat komt neer op circa €3.963 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koopvaardersplantsoen 51 B zich tot de wijk Banne-Zuidoost?

Koopvaardersplantsoen 51 B is een bovenwoning (appartement) van 107 m² in de wijk Banne-Zuidoost. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koopvaardersplantsoen 51 B?

Koopvaardersplantsoen 51 B is een bovenwoning (appartement) in Banne-Zuidoost, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koopvaardersplantsoen 51 B vergeleken met de buurt?

Koopvaardersplantsoen 51 B heeft 107 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Banne-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koopvaardersplantsoen 51 B en wat betekent dat?

Koopvaardersplantsoen 51 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Koopvaardersplantsoen 51 B?

Koopvaardersplantsoen 51 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 5 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Banne-Zuidoost?

De wijk Banne-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banne-Zuidoost?

Vanuit Koopvaardersplantsoen 51 B in Banne-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.