Streetview Galjoenstraat 20 Amsterdam

Galjoenstraat 20, 1034 JL Amsterdam

118 m² Bouwjaar 2011 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Galjoenstraat 20 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 38 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
38 m²
Inhoud
403 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Galjoenstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Galjoenstraat 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.62
CO₂-emissie
3238.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4165 Inwoners
2075 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Banne-Zuidoost
33% Koopwoningen
8.302 Inwoners per km²

Locatie van Galjoenstraat 20

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Galjoenstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Galjoenstraat 20?

De prijsindicatie voor Galjoenstraat 20 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Banne-Zuidoost is €424.000. Dat komt neer op circa €3.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Galjoenstraat 20 zich tot de wijk Banne-Zuidoost?

Galjoenstraat 20 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Banne-Zuidoost. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Galjoenstraat 20?

Galjoenstraat 20 is een woonhuis in Banne-Zuidoost, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Galjoenstraat 20 vergeleken met de buurt?

Galjoenstraat 20 heeft 118 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Het perceel is 38 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Banne-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Galjoenstraat 20 en wat betekent dat?

Galjoenstraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-03-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3238.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Galjoenstraat 20?

Galjoenstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Banne-Zuidoost?

De wijk Banne-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banne-Zuidoost?

Vanuit Galjoenstraat 20 in Banne-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.