Galerijflat Statenjachtstraat 416 Amsterdam

Statenjachtstraat 416, 1034 ET Amsterdam

66 m² Bouwjaar 1969 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Statenjachtstraat 416 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Ligging
Aan drukke weg, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Statenjachtstraat 416

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Statenjachtstraat 416

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
191.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.35 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4165 Inwoners
2075 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Banne-Zuidoost
33% Koopwoningen
8.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Statenjachtstraat 416

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Statenjachtstraat 416

Wat is de geschatte woningwaarde van Statenjachtstraat 416?

De prijsindicatie voor Statenjachtstraat 416 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Banne-Zuidoost is €424.000. Dat komt neer op circa €6.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Statenjachtstraat 416 zich tot de wijk Banne-Zuidoost?

Statenjachtstraat 416 is een galerijflat van 66 m² in de wijk Banne-Zuidoost. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Statenjachtstraat 416?

Statenjachtstraat 416 is een galerijflat in Banne-Zuidoost, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Statenjachtstraat 416 vergeleken met de buurt?

Statenjachtstraat 416 heeft 66 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Banne-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Statenjachtstraat 416 en wat betekent dat?

Statenjachtstraat 416 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-12-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Statenjachtstraat 416?

Statenjachtstraat 416 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Banne-Zuidoost?

De wijk Banne-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banne-Zuidoost?

Vanuit Statenjachtstraat 416 in Banne-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.