Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Inhoud
- 330 m³
- Kamers
- 6
Marjoleinstraat 173 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 128 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €506.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marjoleinstraat 173
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Marjoleinterrein is €506.000. Dat komt neer op circa €4.048 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarjoleinstraat 173 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Marjoleinterrein. De buurt telt 148 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.971 inwoners per km².
Marjoleinstraat 173 is een woonhuis in Marjoleinterrein, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Marjoleinstraat 173 heeft 125 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Marjoleinterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €506.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marjoleinstraat 173 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Marjoleinstraat 173 heeft 6 kamers.
De wijk Marjoleinterrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €506.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Marjoleinstraat 173 in Marjoleinterrein bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marjoleinstraat 173: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.6 km.