Hoekwoning IJdoornlaan 1431 Amsterdam

IJdoornlaan 1431, 1034 BM Amsterdam

176 m² Bouwjaar 2020 7 kamers 4 slaapkamers Label A

IJdoornlaan 1431 is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 65 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
65 m²
Inhoud
644 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor IJdoornlaan 1431

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJdoornlaan 1431

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.45
CO₂-emissie
5425.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4165 Inwoners
2075 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Banne-Zuidoost
33% Koopwoningen
8.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJdoornlaan 1431

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over IJdoornlaan 1431

Wat is de geschatte woningwaarde van IJdoornlaan 1431?

De prijsindicatie voor IJdoornlaan 1431 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Banne-Zuidoost is €424.000. Dat komt neer op circa €2.409 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJdoornlaan 1431 zich tot de wijk Banne-Zuidoost?

IJdoornlaan 1431 is een hoekwoning van 176 m² in de wijk Banne-Zuidoost. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJdoornlaan 1431?

IJdoornlaan 1431 is een hoekwoning in Banne-Zuidoost, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is IJdoornlaan 1431 vergeleken met de buurt?

IJdoornlaan 1431 heeft 176 m² woonoppervlakte en 644 m³ inhoud. Het perceel is 65 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Banne-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJdoornlaan 1431 en wat betekent dat?

IJdoornlaan 1431 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5425.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJdoornlaan 1431?

IJdoornlaan 1431 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Banne-Zuidoost?

De wijk Banne-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banne-Zuidoost?

Vanuit IJdoornlaan 1431 in Banne-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.