Eengezinswoning, tussenwoning Crabschuytstraat 19 Amsterdam

Crabschuytstraat 19, 1034 BL Amsterdam

159 m² Bouwjaar 2014 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Crabschuytstraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 114 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
547 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€855.000 tot €955.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Crabschuytstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Crabschuytstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
62.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
22.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75%
CO₂-emissie
15.88 kg/m²

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3795 Inwoners
1570 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1401 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Banne-Zuidwest
25% Koopwoningen
11.301 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Crabschuytstraat 19

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Crabschuytstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Crabschuytstraat 19?

De prijsindicatie voor Crabschuytstraat 19 ligt rond €855.000 tot €955.000. De gemiddelde woningwaarde in Banne-Zuidwest is €405.000. Dat komt neer op circa €2.547 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Crabschuytstraat 19 zich tot de wijk Banne-Zuidwest?

Crabschuytstraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning van 159 m² in de wijk Banne-Zuidwest. De buurt telt 1.401 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.301 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Crabschuytstraat 19?

Crabschuytstraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Banne-Zuidwest, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Crabschuytstraat 19 vergeleken met de buurt?

Crabschuytstraat 19 heeft 159 m² woonoppervlakte en 547 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Banne-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Crabschuytstraat 19 en wat betekent dat?

Crabschuytstraat 19 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-07-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Crabschuytstraat 19?

Crabschuytstraat 19 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Banne-Zuidwest?

De wijk Banne-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banne-Zuidwest?

Vanuit Crabschuytstraat 19 in Banne-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.