Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 107 m²
- Inhoud
- 315 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Stoelenmatterspad 2 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 107 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stoelenmatterspad 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Circus/Kermisbuurt is €405.000. Dat komt neer op circa €3.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStoelenmatterspad 2 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Circus/Kermisbuurt. De buurt telt 643 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.388 inwoners per km².
Stoelenmatterspad 2 is een woonhuis in Circus/Kermisbuurt, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Stoelenmatterspad 2 heeft 102 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Het perceel is 107 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Circus/Kermisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stoelenmatterspad 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Stoelenmatterspad 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Circus/Kermisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Stoelenmatterspad 2 in Circus/Kermisbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.7 km.