Tussenverdieping (appartement) Hellingstraat 46 Amsterdam

Hellingstraat 46, 1033 WW Amsterdam

83 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Hellingstraat 46 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
244 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hellingstraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hellingstraat 46

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3280 Inwoners
2515 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
2548 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde NDSM terrein
3% Koopwoningen
8.771 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hellingstraat 46

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hellingstraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Hellingstraat 46?

De prijsindicatie voor Hellingstraat 46 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in NDSM terrein is €329.000. Dat komt neer op circa €3.964 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hellingstraat 46 zich tot de wijk NDSM terrein?

Hellingstraat 46 is een tussenverdieping (appartement) van 83 m² in de wijk NDSM terrein. De buurt telt 2.548 woningen. Daarvan is 3% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hellingstraat 46?

Hellingstraat 46 is een tussenverdieping (appartement) in NDSM terrein, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hellingstraat 46 vergeleken met de buurt?

Hellingstraat 46 heeft 83 m² woonoppervlakte en 244 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In NDSM terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hellingstraat 46 en wat betekent dat?

Hellingstraat 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hellingstraat 46?

Hellingstraat 46 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in NDSM terrein?

De wijk NDSM terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 3% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij NDSM terrein?

Vanuit Hellingstraat 46 in NDSM terrein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 3 km.