Streetview Marskramerstraat 168 Amsterdam

Marskramerstraat 168, 1033 WG Amsterdam

103 m² Bouwjaar 2007 Label A

Marskramerstraat 168 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
103 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Marskramerstraat 168

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marskramerstraat 168

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1335 Inwoners
690 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
643 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Circus/Kermisbuurt
55% Koopwoningen
8.388 Inwoners per km²

Locatie van Marskramerstraat 168

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Marskramerstraat 168

Wat is de geschatte woningwaarde van Marskramerstraat 168?

De gemiddelde woningwaarde in Circus/Kermisbuurt is €405.000. Dat komt neer op circa €3.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marskramerstraat 168 zich tot de wijk Circus/Kermisbuurt?

Marskramerstraat 168 is een appartement van 103 m² in de wijk Circus/Kermisbuurt. De buurt telt 643 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marskramerstraat 168?

Marskramerstraat 168 is een appartement in Circus/Kermisbuurt, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Marskramerstraat 168 vergeleken met de buurt?

Marskramerstraat 168 heeft 103 m² woonoppervlakte. In Circus/Kermisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marskramerstraat 168 en wat betekent dat?

Marskramerstraat 168 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Circus/Kermisbuurt?

De wijk Circus/Kermisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Circus/Kermisbuurt?

Vanuit Marskramerstraat 168 in Circus/Kermisbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Circus/Kermisbuurt?