Eengezinswoning, tussenwoning Frambozenstraat 45 Amsterdam

Frambozenstraat 45, 1033 SX Amsterdam

118 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Frambozenstraat 45 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 60 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
60 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Frambozenstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frambozenstraat 45

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4045 Inwoners
2180 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2121 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Terrasdorp
22% Koopwoningen
6.197 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frambozenstraat 45

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Frambozenstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Frambozenstraat 45?

De prijsindicatie voor Frambozenstraat 45 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Terrasdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €3.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frambozenstraat 45 zich tot de wijk Terrasdorp?

Frambozenstraat 45 is een eengezinswoning, tussenwoning van 118 m² in de wijk Terrasdorp. De buurt telt 2.121 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.197 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frambozenstraat 45?

Frambozenstraat 45 is een eengezinswoning, tussenwoning in Terrasdorp, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Frambozenstraat 45 vergeleken met de buurt?

Frambozenstraat 45 heeft 118 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 60 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Terrasdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frambozenstraat 45 en wat betekent dat?

Frambozenstraat 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-02-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frambozenstraat 45?

Frambozenstraat 45 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Terrasdorp?

De wijk Terrasdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terrasdorp?

Vanuit Frambozenstraat 45 in Terrasdorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.