Streetview Nageljongenstraat 64 Amsterdam

Nageljongenstraat 64, 1033 PE Amsterdam

75 m² Bouwjaar 1981 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Nageljongenstraat 64 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
283 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nageljongenstraat 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nageljongenstraat 64

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
92.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4045 Inwoners
2180 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2121 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Terrasdorp
22% Koopwoningen
6.197 Inwoners per km²

Locatie van Nageljongenstraat 64

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nageljongenstraat 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Nageljongenstraat 64?

De prijsindicatie voor Nageljongenstraat 64 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Terrasdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €5.107 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nageljongenstraat 64 zich tot de wijk Terrasdorp?

Nageljongenstraat 64 is een appartement van 75 m² in de wijk Terrasdorp. De buurt telt 2.121 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.197 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nageljongenstraat 64?

Nageljongenstraat 64 is een appartement in Terrasdorp, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nageljongenstraat 64 vergeleken met de buurt?

Nageljongenstraat 64 heeft 75 m² woonoppervlakte en 283 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Terrasdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nageljongenstraat 64 en wat betekent dat?

Nageljongenstraat 64 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nageljongenstraat 64?

Nageljongenstraat 64 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Terrasdorp?

De wijk Terrasdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terrasdorp?

Vanuit Nageljongenstraat 64 in Terrasdorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.