Streetview Nageljongenstraat 145 Amsterdam

Nageljongenstraat 145, 1033 PC Amsterdam

68 m² Bouwjaar 1981 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Nageljongenstraat 145 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nageljongenstraat 145

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nageljongenstraat 145

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4045 Inwoners
2180 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2121 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Terrasdorp
22% Koopwoningen
6.197 Inwoners per km²

Locatie van Nageljongenstraat 145

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nageljongenstraat 145

Wat is de geschatte woningwaarde van Nageljongenstraat 145?

De gemiddelde woningwaarde in Terrasdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €5.632 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nageljongenstraat 145 zich tot de wijk Terrasdorp?

Nageljongenstraat 145 is een appartement van 68 m² in de wijk Terrasdorp. De buurt telt 2.121 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.197 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nageljongenstraat 145?

Nageljongenstraat 145 is een appartement in Terrasdorp, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nageljongenstraat 145 vergeleken met de buurt?

Nageljongenstraat 145 heeft 68 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Terrasdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nageljongenstraat 145 en wat betekent dat?

Nageljongenstraat 145 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nageljongenstraat 145?

Nageljongenstraat 145 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Terrasdorp?

De wijk Terrasdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terrasdorp?

Vanuit Nageljongenstraat 145 in Terrasdorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.