Portiekflat NDSM-straat 131 Amsterdam

NDSM-straat 131, 1033 NA Amsterdam

70 m² Bouwjaar 2023 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

NDSM-straat 131 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor NDSM-straat 131

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel NDSM-straat 131

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
67.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
33.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.3%
CO₂-emissie
12.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Niet aanwezig, wel mogelijk

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3280 Inwoners
2515 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
2548 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde NDSM terrein
3% Koopwoningen
8.771 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van NDSM-straat 131

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over NDSM-straat 131

Wat is de geschatte woningwaarde van NDSM-straat 131?

De prijsindicatie voor NDSM-straat 131 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in NDSM terrein is €329.000. Dat komt neer op circa €4.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt NDSM-straat 131 zich tot de wijk NDSM terrein?

NDSM-straat 131 is een portiekflat van 70 m² in de wijk NDSM terrein. De buurt telt 2.548 woningen. Daarvan is 3% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op NDSM-straat 131?

NDSM-straat 131 is een portiekflat in NDSM terrein, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is NDSM-straat 131 vergeleken met de buurt?

NDSM-straat 131 heeft 70 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In NDSM terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van NDSM-straat 131 en wat betekent dat?

NDSM-straat 131 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-04-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van NDSM-straat 131?

NDSM-straat 131 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in NDSM terrein?

De wijk NDSM terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 3% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij NDSM terrein?

Vanuit NDSM-straat 131 in NDSM terrein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 3 km.